online destek

F7Balıkesir'in en modern yaşam merkezi Özdemir Country'de, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Evdeyken dışarı çıkmak istemeyecek, kendinizi uyumak için evde bulduğunuzda şaşıracaksınız. Hayatı merkez alan tasarım anlayışı yaşamınızı tamamen değiştirirken, size bu değişimin keyfini çıkarmak ve geleceği şimdiden yaşamak kalacak.

GENEL ÖZELLİKLER

PROJEMİZ 8 BLOK OLUP TOPLAM:198 DAİREDEN OLUŞMAKTADIR. KAPALI OTOPARK, YÜZME HAVUZU , SAUNA , BUHAR BANYOSU,BİLARDO, MASA TENİSİ,FITTNESS CENTER,CAFE,ÖZEL GÜVENLİK,KAMERA SİSTEMİ,SÜS HAVUZLARI, JENARATÖR

DAİRE ÖZELLİKLERİ

Tüm anahtar prizler VİKO marka , sigortalar LEGRAND marka, AUDİO marka renkli görüntülü diyafon ve daireler arası konuşma sistemi. Her dairede portmanto uygulaması,Akrilik kapak mutfak dolabı AVENTOS katlanarak kalkan kapak,stop sistemi, led aydınlatma, çimstone tezgah, kaşıklık, çöp kovası, çelik evye,SİEMENS marka üç'lü ankastre set (A sınıfı enerjili dokunmatik ocak, fırın, davlumbaz), Ledli tavan havuz sistemi, Duvar kağıdı, Laminant parke ÇAMSAN MARKA 10mm DERZLİ ve 3 mm ses ve yalıtım kapronu, DEMİRDÖKÜM marka yüksek randımanlı petekler,DEMİRDÖKÜM marka A sınıfı enerjili termosifon, Daire iç kapıları özel üretim kapılar tepe marka kale kilit sistemli lüx çelik kapılar. Daireden güvenlikle konuşma tertibatı. Her odada telefon , internet ,uydu girişi, . Fren mekanizmalı hilton banyo dolabı,Bella serisi bir sabit iki çalışır köşe 6 mm paşabahçe camlı duşakabin,flat duş teknesi.duş'un içine özel panel giydirme, E.C.A marka karo serisi bataryalar, KALE marka gömme rezevuar ve klozet takımı, Bina içi koridorlarında zemin emparador, sahanlıklar dahil fotoselli aydınaltma, bina girişleri ledli havuz tavan sistemleri. Çöp şut'u sistemi. Asansörlerimiz acil kurtarma üniteli( elektirikler kesildiği zaman en yakın kata kadar çıkarma-indirme özelliğidir.) Merkezi uydu sistemi, merkezi güneş enerjisi sistemi, merkezi ısıtma sistemi, plastik doğramalar WINSA marka 7 mm kalınlığında ve eşiksiz sürme sistemli ısıcamlı metal aksesuarlıdır. Balkon hortumu ve sarma aparatı her dairemizde mevcuttur.