online destek

MİSYON

"Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak"

Yarım asıra yaklaşan geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Türkiye'nin en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici beş şirketi arasında olmak.

ORTAK DEĞERLER

Özdemir İnşaat Emlak çalışanları ortak değerlerde bir araya gelerek çalışmalarını yürütürler.

YENİLİKÇİLİK

Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.

ÖZDİSİPLİN

Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. Özdemir İnşaat Emlak için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.

SOSYAL SORUMLULUK

Özdemir İnşaat Emlak taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için çaba gösterir.

SÜREKLİ GELİŞİM

Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.

GÜVENİRLİLİK

Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve Özdemir İnşaat bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

STRATEJİ

Özdemir İnşaat Emlak hedefleri belirlenen ana stratejiler çerçevesinde şekillenmiştir.

Kurum Değerini Artırmak

Müşteri Memnuniyetini Artırmak

Yeni Ürün ve Üretim Teknolojileri Geliştirmek ve Uygulamak

Çalışanların Bağlılığını ve Motivasyonunu Artırmak

Kaynakları Etkin Kullanmak